O nas

Jesteśmy grupą współpracujących inżynierów i projektantów instalacji sanitarnych oraz branż pokrewnych.

Dostarczamy kompleksowe opracowania projektowe we wszystkich stadiach realizacji inwestycji. Świadczymy usługi doradcze, wspieramy inwestorów i wykonawców w wyborze optymalnych rozwiązań zarówno pod względem ekologicznym jak i kosztowym.

Chętnie podejmujemy się projektów o dużym stopniu komplikacji, wymagających zaawansowanych narzędzi obliczeniowych. Projektujemy w środowisku BIM / REVIT, świadczymy usługi w zakresie analiz numerycznych CFD, tworzymy oprogramowanie wspomagające obliczenia inżynierskie.

Mamy doświadczenie w projektowaniu instalacji wewnętrznych w budynkach przemysłowych (branża spożywcza, chemiczna, energetyczna, magazyny), użyteczności publicznej, biurowych podlegających certyfikacji LEED/BREAAM, służby zdrowia oraz mieszkalnych.

Szcególny nacisk kładziemy na współpracę w dobrej atmosferze. Działamy w oparciu o zasadę „win-win”. Każda ze stron procesu inwestycyjnego po zrealizowaniu swoich zadań powinna być wygranym i zamknąć projekt z zyskiem.

Zapraszamy do współpracy.

JAK DZIAŁAMY, CO NAS WYRÓŻNIA?

1

Najważniejszym etapem inwestycji jest KONCEPCJA PROJEKTOWA. Na tą fazę staramy się poświęcić możliwie najwięcej czasu, ustalając z naszymi klientami najważniejsze założenia mające wpływ na projektowane instalacje. Właściwie sporządzona koncepcja projektowa pozwala uniknąć wielu trudności na późniejszych etapach, w tym nieplanowanych kosztów.

2

Etap koncepcji jest idealnym momentem na zastosowanie analiz typu CFD do weryfikacji przyjętych rozwiązań projektowych. W wielu krajach Europy zachodniej symulacje CFD są powszechnie stosowane w inżynierii wiatrowej, propagacji zanieczyszczeń, ocenie skuteczności działania systemów HVAC a także w inżynierii bezpieczeństwa pożarowego.

3

Wszystkie kluczowe osoby zaangażowane w nasze projekty posiadają uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w danej specjalności oraz doświadczenie zawodowe w projektowaniu co najmniej 10 lat. Współpracujemy z projektantami, których uważamy za najlepszych – a nie najtańszych. Specjaliści z którymi współpracujemy posiadają też odpowiednie umiejętności miękkie, aby współpraca przebiegała sprawnie i w dobrej atmosferze.

4

Jesteśmy inżynierami, którzy stoją po stronie obliczeń. Nie podajemy liczb nie mając ku temu solidnych inżynierskich podstaw. Projektowanie instalacji w budynkach przemysłowych bez wiarygodnych danych o procesie technologicznym pozostawiamy innym – natomiast chętnie pomożemy przygotować się do takiej inwestycji i zgromadzić niezbędne dane.

5

Gwarantujemy sprawną współpracę i elastyczne podejście do projektu. Model biznesowy oparty o współpracę sprawdzonych, samodzielnych projektantów pozwala na zaoferowanie konkurencyjnej ceny oraz dużo szybszej reakcji na potrzeby naszych klientów.